MBT Immersive Experience – Kraków

5-9 października 2022

Z powodów niezależnych od organizatora (ograniczenia w przemieszczaniu się, rezerwacji hoteli itp.) warsztaty zostały przeniesione na rok 2022. Przepraszamy

Wyjątkowy, 5-cio dniowy warsztat MBT Immersive zawita do Krakowa.

Formuła tego warsztatu będzie nieco zmieniona w stosunku do wcześniejszych edycji, aby uczynić je bardziej przystępnymi cenowo. Tym razem cena obejmuje WYŁĄCZNIE udział w kursie. Noclegi i wyżywienie we własnym zakresie. Poza tym program jest taki sam jak zawsze.

UWAGA: Ponieważ warsztaty prowadzone są w języku angielskim, to dla polskiej części uczestników oferować będziemy tłumaczenie na język polski. Miejscem warsztatów będzie Międzynarodowe Centrum Kultury na Starym Rynku.

PROGRAM

Każdy dzień będzie przebiegał wg następującego harmonogramu:

Sesja poranna: od 9:00 do 12:30 z krótką przerwą około 10:45.

Przerwa obiadowa: od 12:30 do 14:00

Sesja popołudniowa: od 14:00 do 17:30.

CENA I REJESTRACJA

Udział w 5-cio dniowym warsztacie MBT Immersive wynosi 2800 PLN i obejmuje wyłącznie udział  w zajęciach.

Jeśli chcesz dołączyć do nas w Krakowie w 2022 roku kliknij tutaj i wypełnij formularz rejestracyjny.

Kiedy potwierdzisz chęć udziału poprosimy Cię o wpłacenie depozytu w wysokości 1400 PLN w ciągu 30 dni, który potwierdzi rejestrację. Przyjmujemy płatności na konto w Funtach, Euro i kilku innych walutach. Płatności można dokonać również za pomocą karty kredytowej lub płatniczej albo PayPal (w obu przypadkach doliczymy 4%). Jeśli nie dokonasz wpłaty depozytu w ciągu 30 dni, zastrzegamy sobie prawo do odwołania rezerwacji. Pozostałą część kwoty należy wpłacić najpóźniej na 90 dni przed rozpoczęciem warsztatu.

Zapoznaj się z regulaminem, aby poznać zasady wg których działamy.